• BDC'90 DC2

  • BDC'90 DC2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haaren, Femke vanOverige stafTeammanager
    Hoogeboom, ImkeOverige stafBegeleider
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boerakker, KyraSpelend teamlid
    Heinrichs, PriscillaSpelend teamlid
    Kremers, ZoéSpelend teamlid
    Leunissen, NadècheSpelend teamlid
    Remmerde, EsmeeSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.BDC'90 DC2 (d) - M.I.C. DC2 (d)17 - 21
  • Poulestanden BDC'90 DC2 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Posterholt DC114130124611213426
    2H.V. Born DC2159242331894420
    3Vlug en Lenig DC3149142211992219
    4Olympia DC1148241991742518
    5Noav DC4157262001821816
    6DHC Meeuwen (B) DC175029486810
    7SVM DC213427180184-410
    8Zwart Wit DC3143110110153-437
    9M.I.C. DC2153012191304-1136
    10BDC'90 DC2131012137228-912