• BDC'90 DS2

  • BDC'90 DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haaren, Wout vanOverige stafTeammanager
    Hoogeboom, DagmarOverige stafBegeleider
    Pantus, PimOverige stafBegeleider
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aufdenkamp, LisaSpelend teamlid
    Beer, JenniferSpelend teamlid
    Caenen, AshleySpelend teamlid
    Frenken, SanneSpelend teamlid
    Gosgens, DionneSpelend teamlid
    Haaren, Femke vanSpelend teamlid
    Hoogeboom, DagmarSpelend teamlid
    Jeurissen, MarjoleinSpelend teamlid
    Peters, ChelseaSpelend teamlid
    Russel, LinaSpelend teamlid
    Smeijsters, NadineSpelend teamlid
    Smet, Dominique deSpelend teamlid
    Somers, AngieSpelend teamlid
    Thomas, DanishaSpelend teamlid
    Tilburgs, AlisaSpelend teamlid
    Tilburgs, DeniseSpelend teamlid
    Tilburgs, PattySpelend teamlid
    Vonken, PetraSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BDC'90 DS2 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwart Wit DS211110025615610022
    2Beekse Fusie Club DS4129032301636718
    3BSAC DS2116051811552612
    4Wijnandia DS212606231226512
    5MEOS DS311506199193610
    6Olympia DS211407142185-438
    7BDC'90 DS2810794135-412
    8H.V. Born DS310109108228-1202