• BDC'90 HS1

  • BDC'90 HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Keulen, Jean-PierreOverige stafTeammanager
    Keulen, Jean-PierreOverige stafAIS-contactpersoon
    Paulssen, MaartenOverige stafBegeleider
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Gerrits, RoelantSpelend teamlid
    Haaren, Wout vanSpelend teamlid
    Keulen, Jean-PierreSpelend teamlid
    Pantus, PimSpelend teamlid
    Paulssen, MaartenSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Rapiditas HS2 (h) - BDC'90 HS1 (h)32 - 13
    12 mei.BSAC HS1 (h) - BDC'90 HS1 (h)30 - 26
    8 mei.BDC'90 HS1 (h) - Manual HS1 (h)27 - 31
  • Poulestanden BDC'90 HS1 (3120 Heren Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '95 HS120160457946211732
    2Jupiter '75 HS12015054853899630
    3Rapiditas HS21912164924415125
    4Bergeijk HS1191027439451-1222
    5De Sprint HS1201019438450-1221
    6Gemini (V) HS219919441440119
    7BSAC HS1209110507504319
    8Wittenhorst HS1188010406403316
    9Swift HS1197012484497-1314
    10Manual HS1205015405483-7810
    11BDC'90 HS1182016290446-1564