• C1

  • BDC'90 DC1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Janssen, FenneOverige stafBegeleider
    Janssen, RogerOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boltong, MaudSpelend teamlid
    Janssen, JikkeSpelend teamlid
    Offermans, QuincySpelend teamlid
    Tilburgs, EviSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.BDC'90 DC1 (d) - Margraten DC2 (d)23 - 16
    10 mei.Vilt/Be Quick DC1 (d) - BDC'90 DC1 (d)15 - 8
    7 mei.Vlug en Lenig DC4 (d) - BDC'90 DC1 (d)18 - 16
  • Poulestanden BDC'90 DC1 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vilt/Be Quick DC121171345325120235
    2BDC'90 DC12017033842899534
    3ESC'90 DC119150437026011030
    4SVM DC11911172792691023
    5Noav DC22110110368359921
    6Vlug en Lenig DC41091026715211519
    7Wijnandia DC119829286311-2518
    8Vlug en Lenig DC2165110232304-7211
    9M.I.C. DC1194114298359-619
    10Juliana DC1194114256390-1349
    11Margraten DC2172114248351-1035
    12Zwart Wit DC2182016156302-1464