• DS1

  • BDC'90 DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haaren, Wout vanOverige stafTeammanager
    Hoogeboom, DagmarOverige stafBegeleider
    Pantus, PimOverige stafBegeleider
    Pantus, PimOverige stafAIS-contactpersoon
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Geppaard, SanneSpelend teamlid
    Kusters, AnoukSpelend teamlid
    Leuven, CarmenSpelend teamlid
    Winthaegen, JudithSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.BDC'90 DS1 (d) - Gemini (V) DS2 (d)7 - 22
    8 mei.Olympia DS1 (d) - BDC'90 DS1 (d)30 - 6
    6 mei.M.I.C. DS3 (d) - BDC'90 DS1 (d)26 - 9
  • Poulestanden BDC'90 DS1 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1M.I.C. DS31817013712739834
    2Olympia DS117131337526910627
    3Minor DS11611142642194523
    4Gemini (V) DS21870113403132714
    5Wijnandia DS1187011305304114
    6Margraten DS2184014278343-658
    7BDC'90 DS1171016154366-2122